Στην αρχή χάρηκες γιατί δεν χρειάζεται να κουβαλάς μαζί σου άλλο ζακέτα. Μετά ενθουσιάστηκες γιατί έβαλες επιτέλους το καλοκαιρινό το φόρεμα. Σιγά σιγά άρχισες να μαλώνεις με τους συναδέλφους για το air
Στην αρχή χάρηκες γιατί δεν χρειάζεται να κουβαλάς μαζί σου άλλο ζακέτα. Μετά ενθουσιάστηκες γιατί έβαλες επιτέλους το καλοκαιρινό το φόρεμα. Σιγά σιγά άρχισες να μαλώνεις με τους συναδέλφους για το air
![Εμπόλεμη ζώνη η Γαλλία: Ξεκίνησαν οι συγκρούσεις - Eνισχύσεις ζητά η Αστυνομία από το Στρατό - Ζωντανή σύνδεση | Pronews Εμπόλεμη ζώνη η Γαλλία: Ξεκίνησαν οι συγκρούσεις - Eνισχύσεις ζητά η Αστυνομία από το Στρατό - Ζωντανή σύνδεση | Pronews](https://www.pronews.gr/sites/default/files/styles/full/public/article/2018/12/08/stratoxorofilaki.jpg?itok=1ThL88Yg)