Καλημέρα σας από τα καταστήματα μας... - Καρεκλες Μοναστηρακι | Facebook
Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Αχαρνών - ΔΗΚΕΑ - Ο ΔΗΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΑΙ Η ΔΗ.Κ.Ε.Α ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΙΚΑΣΤΙΚΗ ΕΚΘΕΣΗ "ΟΙ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΝΑ" ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 21-22-23
Καρέκλες Γραφείου
Με γεμάτες καρέκλες ξεκίνησαν οι προβολές του δημοτικού φορητού κινηματογράφου στις γειτονιές του Δήμου Αχαρνών – Τα νέα των 13 δήμων της Ανατολικής Αττικής