Πυθαγόρειο Ωδείο Θερμαικού - Περαία - Αγαπητοί γονείς, με χαρά σας ενημερώνουμε ότι το Σάββατο 2 Φεβρουαρίου και την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 θα πραγματοποιηθεί στο Ωδείο μας σεμινάριο πιάνου με τον
Future Academy of Arts - 𝗢𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝗣𝗜𝗔𝗡𝗢 𝗪𝗼𝗿𝗸𝘀𝗵𝗼𝗽 🎹 Σεμινάριο Πιάνου με τη διεθνούς φήμης πιανίστα Emilie Capulet, Head of Classical Performance Studies του London College of Music. Στο σεμινάριο είναι ευπρόσδεκτοι
![σεμινάριο σύγχρονης μεθοδολογίας Διδασκαλίας Πιάνου - Ελληνικό Ωδείο | Hellenic Conservatory of Music & Arts σεμινάριο σύγχρονης μεθοδολογίας Διδασκαλίας Πιάνου - Ελληνικό Ωδείο | Hellenic Conservatory of Music & Arts](https://hcma.gr/media/k2/items/cache/f8f336d27957a1b2f13b2daec1d1b4b0_L.jpg)
σεμινάριο σύγχρονης μεθοδολογίας Διδασκαλίας Πιάνου - Ελληνικό Ωδείο | Hellenic Conservatory of Music & Arts
![2ο Διεθνές Σεμινάριο Πιάνου & Δ/νσης Ορχήστρας - Χορωδίας με τον κορυφαίο Αρχιμουσικό Γ.Αραβίδη - artandartmagazine.gr 2ο Διεθνές Σεμινάριο Πιάνου & Δ/νσης Ορχήστρας - Χορωδίας με τον κορυφαίο Αρχιμουσικό Γ.Αραβίδη - artandartmagazine.gr](https://artandartmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/03/%CE%91%CF%81%CE%B1%CE%B2%CE%AF%CE%B4%CE%B7%CF%82-%CE%A3%CE%B5%CE%BC%CE%B9%CE%BD%CE%AC%CF%81%CE%B9%CE%BF-705x1024.jpg)